Apie mus

„Audėjas“ yra pasaulyje gerai žinoma įmonė. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys – baldinių ir dekoratyvinių audinių gamyba.

Vilniuje nuo 1946 m. veikianti gamykla šiuo metu yra didžiausia ir viena moderniausių baldinių ir dekoratyvinių audinių gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovėje dirba virš 150 darbuotojų – pažangios tekstilės sektoriaus profesionalų ir vadovų, „Audėjas“ veiklą vystančių pasauliniu mastu.

Per daugiau kaip 70 veiklos metų įmonė tapo šios pramonės šakos ekspertė – per metus čia pagaminama daugiau kaip vienas milijonas bėginių metrų baldinių bei dekoratyvinių audinių. Klientams čia siūlomi inovatyvūs gamybos sprendimai, į kuriuos bendrovė nuolat investuoja.

„Audėjas“ klientų portfelyje – ryškiausi ir sparčiai augantys Europos, Jungtinės Karalystės bei Skandinavijos baldų gamintojai, tekstilės didmenininkai, kuriems siūlomi lankstūs sprendimai vidutinės ir didelės apimties užsakymams, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo.

Esame Europos gamintojas, turintis tvirtas gamybos tradicijas ir gebėjimą greitai pritaikyti pasaulines rinkos inovacijas – tai yra mūsų stiprus išskirtinumas, padedantis siekti įvertinimo tarptautinėje profesionalų bendruomenėje.