Įmonė

UAB „Audėjas“ yra pasaulyje gerai žinoma įmonė. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys – baldinių ir dekoratyvinių audinių gamyba.

Vilniuje nuo 1946 m. veikianti gamykla šiuo metu yra didžiausia ir viena moderniausių baldinių ir dekoratyvinių audinių gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovėje dirba virš 150 darbuotojų – pažangios tekstilės sektoriaus profesionalų ir vadovų, „Audėjas“ veiklą vystančių pasauliniu mastu.

Per daugiau kaip 70 veiklos metų įmonė tapo šios pramonės šakos ekspertė – per metus čia pagaminama daugiau kaip vienas milijonas bėginių metrų baldinių bei dekoratyvinių audinių. Klientams čia siūlomi inovatyvūs gamybos sprendimai, į kuriuos bendrovė nuolat investuoja.

„Audėjas“ klientų portfelyje – ryškiausi ir sparčiai augantys Europos, Jungtinės Karalystės bei Skandinavijos baldų gamintojai, tekstilės didmenininkai, kuriems siūlomi lankstūs sprendimai vidutinės ir didelės apimties užsakymams, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo.

Esame Europos gamintojas, turintis tvirtas gamybos tradicijas ir gebėjimą greitai pritaikyti pasaulines rinkos inovacijas – tai yra mūsų stiprus išskirtinumas, padedantis siekti įvertinimo tarptautinėje profesionalų bendruomenėje.
Mūsų vertybės
Bendradarbiavimas

Įgyvendindami geriausius sprendimus mums ir mūsų klientams, siekiame glaudžiai dirbti komandoje, kurioje visi palaiko ir padeda vienas kitam.

Patirtis

Nuo kompanijos įkūrimo 1946 esame savo srities profesionalai, sekantys naujausias mados tendencijas ir siūlantys naujausius technologinius sprendimus.

Esame tikri dėl savo kompetencijų, inovatyvių produktų bei technologijų - tai yra sėkmingos kompanijos veiklos pagrindas.
Kokybė
Užtikriname aukščiausią savo produktų ir paslaugų kokybę, kuri yra viena svarbiausių kompanijos vertybių, užtikrinanti ilgalaikius verslo santykius ir nepriekaištingą reputaciją mūsų partnerių atžvilgiu.


Sąžiningumas
Santykiai su klientais ir kolegomis pagrįsti sąžiningumu ir pasitikėjimu. Visa įmonės veikla vadovaujasi skaidrumo, teisingumo ir korektiškumo principais.
Atsakomybė

Esame atsakingi už savo sprendimus. Visada laikomės duoto žodžio. Užtikrintai įvykdome įsipareigojimus tuo pateisindami savo partnerių, klientų ir kolegų lūkesčius.

Nuoširdžiai gerbiame ir vertiname kiekvieną klientą ir verslo partnerį.
Lankstumas

Nuoširdžiai gerbiame ir vertiname kiekvieną klientą ir verslo partnerį.