ES parama eksportui

Lietuviškos tekstilės produktų eksporto plėtra

Dvidešimt penktus veikianti Vilniuje įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Audėjas“, moderniausia tekstilės bendrovė rytų Europoje, įgyvendina projektą „Lietuvos lengvosios pramonės eksporto plėtra ir naujų rinkų paieška“ pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonę „Naujos galimybės LT“.

Įmonė klientams įvairius baldinius ir dekoratyvinius audinius. Uždarosios akcinės bendrovė „Audėjas“ komanda stebi pasaulio naujienas ir tendencijas, stengiasi klientams pateikti naujas idėjas, dalyvauja tikslinėse tarptautinėse parodose.

Sukaupus tiek patirties, vis sukuriant ir į rinką pristatant naują produkciją, naujas linijas, siekiama plėsti ir didinti klientų ratą ir produkcijos žinomumą už Lietuvos ribų. Noras įsitvirtinti užsienio rinkose skatina ieškoti galimybių, pristatyti save užsienio erdvėje.

Projekto įgyvendinimas – dalyvavimas tarptautinėse parodose – savo rezultatais prisidės prie įmonės finansinių rodiklių augimo, įmonės žinomumo didinimo tarptautinėje arenoje. Taip pat sėkmingai įgyvendintas projektas prisidės prie Lietuvos įvaizdžio gerinimo užsienyje, Lietuvoje sukuriamos lengvosios pramonės pridėtinės vertės augimo.

Bendra projekto išlaidų suma 86 971 EUR, iš kurių pusė bus skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, kita – įmonė prisidės savo lėšomis.